+90 412 503 0 555       +90 412 503 0 444       +90 552 222 0 321

Data Sistemleri

Sistemlerin ve Verilerin Dış Dünyaya Açılan Kapısı

            Veri?

Algoritmalar tarafından işlenen en temel elemanlardır (sayısal bilgiler, metinsel bilgiler, resimler, sesler ve girdi, çıktı olarak veya ara hesaplamalarda kullanılan diğer bilgiler…).

            Bir algoritmanın etkin, anlaşılır ve doğru olabilmesi için, algoritmanın işleyeceği verilerin düzenlenmesi gerekir.

            Veri modelleri, tasarımı yapılacak programın en uygun ve etkin şekilde olmasını sağlar ve daha baştan programın çalışma hızı ve bellek gereksinimi hakkında bilgi verir. Çoğu zaman, programın çalışma hızıyla bellek gereksinimi miktarı doğru orantılıdır denilebilir. Projelerde uygun ürün seçimi bazen bu küçük detaylardadır. enBAMA Mühendislik bu detaylara önem veriyor. Çünkü fark oluşturmanın en etkin yolu budur.

            Veri Yapısı ve Veri Modeli?

Kablolama ile veri tansferi yapabileceğimiz gibi havadan point and point transfer ile (radyolink) veri transferlerinizi de gereçkeleştirebiliyoruz. enBAMA Mühendislik değişik modülasyonlarda veri transferlerinizi mesafesine göre yapmaktadır. QPSK, 16 veya 32 QPSK yoğunluğuna göre seçim ile havai durumlar için frekans da direk etkilemektedir.

            Sistem ve Sistem Entegrasyonu; sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla müşterilerimize sistem entegrasyonu ve bilgi teknoloji konularında çözümler sunmakta, verimlilik ve gelişimlerini iyileştirmekteyiz. İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi; Firmamız geniş kadrosu ile aynı sektörde çalışan firmalara işçilik ve proje yönetimi hizmetleri de vermektedir.

            Yapısal Kablolama Sistemleri?

Her ölçekte proje için gerekli kablolama ve altyapısını; UTP, FTP, STP, SFTP, Fiber Optik, Coaxiel Kablolar, Patch Paneller, Terminasyon Kutuları, Kabinetler, Sıva Altı ve Üstü Kanallar ve Tavalar, 19’’ Rack Kabinetler kullanarak dizayn eder ve entegrasyonunu sağlar. Fiber Optik Sistemler; Deneyimli teknik ekibimiz ile bilişim, CCTV, telekom ve otomasyon sektöründe kullanılan her türlü fiber optik sistemin dizaynı, malzeme temini, sonlandırılması, testi ve sonrası bakım hizmetlerini sağlamaktayız. LAN ve WAN İletişim Ağları; Günümüz teknolojisine uygun hız, güvenilirlik ve performansı ile standartlaşmış hub, switch, router, bridge, converter, transmitter, receiver gibi her türlü cihazın temin, montaj kurulum ve konfigürasyonunu yapmaktayız.

            enBAMA Mühendislik, data transferleri ve ara donanımlar konusunda ciddi bir mühendislik bilgi/becerisine sahiptir. Sahip olduğumuz uzmanlıkla sizlere profesiyonel hizmet vermek için buradayız.

            Hoteller, Hastaneler, Havalimanları, Fabrikalar, iş merkezleri kısaca her ölçekte iş ve işletme için çözüm getirecek altyapıya sahibiz. Donanımsal gerekli bütün ürünlerin temini konusunda her şart ve şartnameye cevap veriyoruz.

            Uç noktalardaki donanım kadar ara ekipmanlar ve kablolar da çok çok önemlidir. Her veri belli bir BER ve FER oranını kabul etse de enBAMA mühendislik olarak kabul edilen aralığın bile nelere sebep olduğunu iyi biliyoruz.

Firma Ticari Bilgileri
Bizimle İletişim Kurun
enBAMA Mühendislik LTD.ŞTİ.
FIRAT Mh. 553 Sk. Tanlar Sehri Teras
B Blok No:48 KAYAPINAR/DIYARBAKIR
  (+90) 412 503 0 555
  (+90) 412 503 0 444
  (+90) 552 222 0 321
  info@enbama.com

Abone Olun

Gelişmelerden haberdar edelim...

Kabul edilen ödeme şekilleri