Ses, anons ve uyarı Sistemleri


            Kaliteli hoparlörlerin önemi!

Kullanılan hoparlörün kalitesi, kurulu salonda rahatsız etmeyen bir dinleme sağlar. Bir kafede kaliteli hoparlör kullandığınızda müzikten performans almak demek ve sonuçta mutlu sürekli müşteri demektir. Sesin kalitesi ne kadar önemliyse, bütün mekanlarda dayanıklılık da o kadar önemlidir. Her mekanın görsel estetiği de farklıdır.

            Her mekan için uygun ve kaliteli hoparlörlerin olduğu ürün sınıflarına sahibiz.


            Sağlam bir amfinin önemi!

amfinin mutlak koruma devreli olması gereklidir. amfiler çok uzun zaman boyunca çalıştıklarından dolayı düşük enerji sarfiyatlı olmaları tercih edilir.

            Projenize en uygun amfiyi kullanıyoruz. Farklı güç ve özellikte amfi ürün listemizde mevcuttur. Bu liste ile büyük ve orta ölçekli her projeye cevap verebilmekteyiz.


            Mikserin önemi!

Mikserler farklı kaynaklardan gelen seslerin istenilen oran ve tonda bir araya gelmesini sağlayan cihazlardır. Her ortamda bu cihazların kullanımı oldukça önemlidir.


            Toplantı, Sinema, Tiyatro, Konferans solanları ve birçok mekan için gerekli ses sistemi kurulumu, alt yapı çalışmaları ve uygun donanım tespitleriyle sizlere hizmet etmektedyiz. Her mekanda kullanılabileceğiniz tüm profesiyonel anons sistemlerinin tedarik hizmetlerini yapmaktayız. Kurulum ve Servis hizmetleri her ildeki bayilerimizce verilmektedir. İşin kalitesi açısından bayilerimizin sorumluluğu da almaktayız.

            Kurulacak sistemin belirlenmesi; Bir ses sistemi amfi, mikser, hoparlör gibi bir çok bileşenden oluşur. En uygun ve kaliteli bileşenlerin seçilmesi profesiyonelik gerektirir. Kurulacak sistemin belirlenmesi işi alanında tam bir uzmanlık gerektirdiği kadar, uygun ve yeni ürünlerin takibini de gerektiriyor.

Hizmetlerimiz

İLETİŞİM

Firma Ticari Bilgileri
Bölge ve Ofislerimiz
Bizimle İletişim Kurun
enBAMA Mühendislik LTD.ŞTİ.
MERKEZ OFIS

FIRAT Mh. 553 Sk. Sehri Teras
No:2B (B-Blok) Kapi:48 21070
KAYAPINAR / DIYARBAKIR
  0 850 308 0 321
  0 850 242 0 321
  (+90) 412 503 0 555
  (+90) 412 503 0 444
  (+90) 552 222 0 321
  info@enbama.com

Abone Olun
Gelişmelerden haberdar edelim...

Kabul edilen ödeme şekilleri